AquaBoxTR Akıllı Grup Priz Kutusu ile akvaryum sisteminize uzaktan kontrol edin, değerleri internet üzerinden izleyin

 

Zamanlama nedir?

Priz Kutusunuzdaki 6 priz için ayrı ayrı, zamanı geldiğinde otomatik uygulanmak üzere açma/kapama komutları programlayabilirsiniz.

Örneğin, LED aydınlatmanızın her akşam 19:30'da  otomatik açılıp 23:30'da kendiliğinden kapanmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde, hava motoru, dalga motoru, filtrelerin, protein skimmerın hergün istediğiniz zamanlarda açılıp kapanmasını ayarlayabilirisiniz.

Bu ayarlamalar bir kez girilerek, priz kutusuna gönderildiğinde, değişik bir başka plan gönderilene kadar sürekli geçerli olur. Program 24 saat esasına uygun olarak priz kutusu işlemcisinde çalışır ve zamanı geldiğinde verilen görevi uygular. Zamanlamaların çalışması için priz kutusuna bağlı olmanız, uygulamayı kullanıyor olmanız gerekmez.

Elektrik kesilse bile, priz kutusu zamanlama komutlarınızı unutmaz, elektrik geldiğinde zamanlama komutlarınız kaldığı yerden devam eder.

Toplam 24 ayrı zamanlama komutu programlayabilirsiniz. Sadece tek bir prize 24 ayrı zamanlama komutu da gönderebilirsiniz, değişik prizlere de ayrı ayrı uygulayabilirsiniz. Komutların sıralı olmasına gerek yoktur. Her komut kendi zamanı geldiğinde otomatik olarak çalışacaktır.

Kolaylık olması için, zamanlama komutlarını geçici olarak iptal etmeniz gerektiğinde, silmenizi gerek yoktur. Son kısımdaki "Aktif?" kutucuğundaki işareti kaldırarak son durumu kutuya gönderirseniz, daha sonra kolayca devreye alabilmek üzere, zamanlama komutunu geçici olarak devre dışı bırakmış olursunuz.

Nasıl?

AquaBoxTR Zamanlama

Telefonunuza yüklediğiniz AquaBoxTR uygulamasını çalıştırarak alt kısımdaki menüden "Zamanlama" ya girin.

İlk satıra gelin, soru işaretli kısımlara dokunarak istediğiniz zamanı, prizi ve eylemi (aç/kapa) seçin.

Satırın devreye girmesi için son kısımdaki "Aktif" kutucuğunu da işaretleyin.

Dilerseniz devam den satırlara da ilave açma/kapama komutları ekleyin.

Zamanlama listeniz tamamlandığında "Priz Kutusuna Gönder" tuşuna basın.

2-3 saniye sonra kutudan yeni zamanlama planının devreye girdiğine dair mesaj gelecektir. 

Girdiğiniz zamanları bekleyin, sonucunu görün.

(Gönderdiğiniz zamanlama komutları hergün aynı saatlerde tekrarlanacaktır.)

Şartlı Priz Aç/kapat yani TERMOSTAT Özelliği

 

PS (Protein Skimmer) Geciktirme Özelliği